fbpx

Zdjęcia do dokumentów Świebodzin

Legitymacja szkolna/studencka, dowód osobisty, paszport, CV, karta pobytu, wiza, karta kierowcy, prawo jazdy etc.

zdjęcia do dowodu osobistego, do paszportu, karty pobytu Świebodzin

Potrzebujesz dobrego zdjęcia do swojego dokumentu? Świetnie! Jesteś w idealnym miejscu.
Prowadzę Studio Fotograficzne w Świebodzinie k. Zielonej Góry i stworzę dla Ciebie fotografię, dzięki której już nigdy więcej nie będziesz się irytować, patrząc na swój dowód osobisty, czy prawo jazdy, a zdjęcie legitymacyjne Twojego dziecka, zawsze będzie wzbudzało pozytywne emocje.

 • Bezpłatny parking
 • Bez czekania w kolejce – umawiasz się na konkretną godzinę
 • Studio Fotograficzne zlokalizowane przy samym wjeździe do Świebodzina od strony Poznania/ Lubinicka/ Babimostu, ZIELONY BUDYNEK przy sklepie rolniczym AGRO 
 • 45 zł bez okularów
 • 80 zł w okularach
 • 5 wydrukowanych zdjęć biometrycznych w formacie 35x45mm
 • płatność kartą oraz gotówką

   

  UWAGA! od grudnia do marca, kontakt telefoniczny wyłącznie po 15.30
  TYM SAMYM SESJE REALIZOWANE SĄ RÓWNIEŻ POPOŁUDNIAMI – po wcześniejszym umówieniu mailowym/ telefonicznym/ przez messenger.

  Do kierowców „dużych pojazdów” będących w trasie: 

 • Adres studia, to Świebodzin, ul. Poznańska 52 – trafisz do mnie zjeżdżając z DK92 wstępnie na Babimost lub zjazdem z S3 Świebodzin Południe – „przy pomniku”, wybierając na rondzie kierunek Świecko/ Poznań
 • Przy firmie zatrzymasz się TIR’em – obok bez problemu „obrócisz tandemem” i po 20 minutach wrócisz na trasę z gotowym zdjęciem do karty kierowcy/tachografu

Świebodzin, ul. Poznańska 52 – lokalizacja studia fotografii.
TRASA DOJAZDU

Pełen cennik zdjęć do dokumentów i dostępne opcje dodatkowe znajdziesz niżej

Fotograf Świebodzin Krzysztof Neryng JR
Krzysztof Neryng JR - Fotograf

Cześć, jestem Krzysiek i oferuję profesjonalne usługi fotograficzne

Na tej stronie chciałbym przedstawić Ci moją najnowszą ofertę skierowaną do osób takich jak Ty, które mają już dość kiepskich zdjęć na swoich dokumentach, a także do tych, które wręcz z trudem rozpoznają siebie a nawet swoje dzieci na paszportach, dowodach osobistych, czy legitymacjach szkolnych/studenckich.

Zdjęcia do dokumentów w Profesjonalnym Studiu Fotografii?
Taaak!

Wcześniejsze doświadczenie w pracy jako fotografa portretowego, nauczyło mnie, że każdemu zależy na tym, by korzystnie prezentować się na zdjęciach. Umiejętność ukazywania ludzi w pozytywnym świetle, w połączeniu ze znajomością aspektów technicznych, wymogów zgodnych z przepisami prawa, pozwoliło mi stworzyć idealną receptę na korzystne zdjęcie biometryczne do dokumentu.

Zdjęcie do dowodu osobistego i paszportu w okularach korekcyjnych

Wyobraź sobie, że możesz teraz zachować swój autentyczny wygląd, swoją tożsamość i indywidualność, nosząc okulary, które towarzyszą Tobie na co dzień.
Niniejszym przedstawiam zupełną nowość! – Zdjęcia do dokumentów w okularach!

Wiem, że wielu z Was do tej pory czuło się nieswojo lub niekomfortowo zdejmując swoje okulary przed obiektywem podczas zdjęć do dowodu osobistego, paszportu, czy legitymacji. Ale często to właśnie one stanowią integralną część naszego wyglądu i osobowości. Dlatego postanowiłem ułatwić Wam życie i usprawnić cały proces. Moja nowa usługa pozwoli Tobie pozostać sobą, a jednocześnie zapewnia odpowiednią jakość zdjęć, zgodną z regulacjami prawnymi które zostaną bez problemu zaakceptowane przez urzędnika w biurze paszportowym, czy wydziale dowodów osobistych w urzędzie miejskim.

Sesja zdjęciowa do dokumentów urzędowych w okularach jest trudniejsza do wykonania, wymaga sporo doświadczenia i zaangażowania większej ilości czasu, dlatego też cena tej usługi różni się od podstawowej.  Jednak jeśli jesteś osobą, która ceni sobie, by czuć się komfortowo podczas przedstawiania swoich dokumentów tożsamości przed osobami trzecimi, to ta oferta jest dla Ciebie. Tym bardziej, że to można rzec, nieznaczna inwestycja biorąc pod uwagę, że często wystarcza na 10 lat ważności dokumentu. 

Skontaktuj się ze mną już dziś, aby dowiedzieć się więcej o moich usługach i o tym, jak mogę Ci pomóc stworzyć fotografie, których potrzebujesz.

Fotografia do legitymacji szkolnej/ studenckiej/ CV
"KLAWA LEGITKA"😎

Zdjęcie do legitymacji studenckiej Świebodzin Zielona Góra - fotograf
Legitymacja studencka - usługa "klawa legitka"😎

To moja autorska metoda na świetny portret do legitymacji studenckiej, czy szkolnej, który jest niedrogi, wyglądamy korzystnie, jest bardzo uniwersalny, aczkolwiek nie możemy tego zdjęcia zastosować na potrzeby dokumentów urzędowych.
„Klawa legitka” jest skierowana głównie do osób młodych w wieku szkolnym oraz studentów, choć może być także tańszą alternatywą sesji wizerunkowej. Warto jednak nadmienić, że tutaj wybór zdjęć, czas sesji oraz retusz jest minimalistyczny.

Cennik zdjęć do dokumentów:

Zdjęcie 35x45mm

Dowód, Paszport, Karta Pobytu, Karta Kierowcy, Legitymacja etc.
45,-
 • 6 zdjęć 3,5x4,5cm
 • Wydruki gotowe w 20 minut
 • Zdjęcie biometryczne zgodne z przepisami
 • Wersja elektroniczna +10,-
 • Subtelny retusz w cenie

Zdjęcie 35x45mm w okularach

Dowód, Paszport, Karta Pobytu, Karta Kierowcy, Legitymacja etc.
80,-
 • 6 zdjęć 3,5x4,5cm
 • Czas samej sesji 10-15min
 • Wydruki gotowe w 20 minut od zakończenia sesji
 • Zdjęcie biometryczne zgodne z przepisami
 • Wersja elektroniczna +10,-
 • Subtelny retusz w cenie

Klawa Legitka😎

To świetna, bardziej kreatywna alternatywa dla klasycznych zdjęć do dokumentów. Idealna do legitymacji dla uczniów i studentów oraz CV.
70,-
 • 6 zdjęć 3,5x4,5cm
 • Wydruki gotowe w 20 minut
 • Subtelny retusz w cenie
 • Wersja elektroniczna +10,-
 • Sesja w okularach +30,-
 • Zdjęcia nie wykorzystamy do dowodu/paszportu...
 • ...ale Bliska Osoba będzie z przyjemnością nosiła je w swym portfelu 😉

Czy wiesz, że wybierając profesjonalnego fotografa  w Świebodzinie, czy Zielonej Górze, warto wziąć pod uwagę kilka ważnych czynników. Po pierwsze, poszukaj fotografa, który ma doświadczenie w fotografowaniu osób i przedstawianiu ich w korzystnym świetle.

Druga rzecz – przeczytaj recenzje Klientów na stronie internetowej fotografa/ na jego firmowej wizytówce w mapach Google, zapoznaj się z przykładami jego poprzednich prac, dzięki czemu poznasz jego styl i jakość fotografii.

I po trzecie – warto także upewnić się o warunkach dostępnych płatności oraz zapoznać się z dostępnymi pakietami przed rezerwacją, by wiedzieć dokładnie, co jest w nich zawarte i czy otrzymasz to, czego oczekujesz.

portfolio fotografa świebodzin
Potrzebujesz innych usług? Kliknij w portfolio powyżej i wybierz swoją sesję zdjęciową!

Godziny otwarcia studia nie są stałe

Aktualne godziny otwarcia zawsze znajdziesz na mojej wizytówce Google:

Godziny otwarcia studia w Google Moja Firma – sprawdź je proszę przed przyjazdem

Kochani Klienci, studio fotograficzne ma swoją specyfikę – sesje zdjęciowe czasem pojawiają się z godziny na godzinę, dlatego nie jestem w stanie podać stałych godzin sztywno i na zawsze. Może się zdarzyć, że dziś widzisz, że „jutro” jest czynne do 18.00, ale następnego dnia o np. 14.00 te godziny mogą się zaktualizować, bo przykładowo na 17.00 zarezerwowano plener 🙂  

Dlatego zawsze przed przyjazdem proszę zadzwoń i umówmy się na konkretną godzinę – dzięki temu sprawnie zrealizujemy Twoją sesję, a Ty zaoszczędzisz swój czas 🙂