fbpx

Fotografia Rodzinna i Dziecięca
Świebodzin / Zielona Góra

Fotografia rodzinna i dziecięca Świebodzin Zielona Góra

Studio Fotografii Rodzinnej Świebodzin,
Sesje plenerowe rodzinne Zielona Góra

Czas tak szybko płynie, nasze Dzieci dorastają szybciej niż byśmy tego czasem chcieli… Czy pamiętasz kiedy ostatnio fotografowałaś się ze swoją rodziną? Nawet nie chodzi o profesjonalną sesję zdjęciową w studio, ale w ogóle… No właśnie… Zatem może to dobry czas, by się zastanowić nad tym, czy Twoi Bliscy mają aktualne fotografie i umówić się do kogoś, kto zadba o to, by ująć Was w najpiękniejszy i jednocześnie naturalny sposób.

Tak wiele jest różnych etapów w rodzinnym życiu, które warto uwiecznić w wyjątkowy sposób. Fotografia Rodzinna idealnie umożliwia udokumentowanie pierwszych – i zresztą nie tylko – lat wspólnego życia. Możemy wyczarować piękne portrety w studio lub w plenerze.

Możemy także stworzyć sesję rodzinną typu „lifestyle”, czyli naturalną sesję plenerową lub domową.

Różnica pomiędzy studiem a naturalnym Waszym otoczeniem przede wszystkim  polega na tym, że są to zdjęcia uchwycone bez pozowania, w ruchu, pokazujące Waszą zabawę i relacje z dzieckiem. Może to być także park, czy plac zabaw. Spokojnie, w razie potrzeby będę Wam udzielał wskazówek, które często wcale nie będą potrzebne 😉 Po krótkim zapoznaniu się i „przełamaniu pierwszych lodów” emocje same zaczną buzować w Was i Waszych Pociechach 🙂